Produkty

 

Prontoman Specialcreme

Jedinečný komplex s olejom z ryžových klíčkov a 5% močovinou Vysoko účinné a vhodné na dlhodobú každodennú starostlivosť. Vhodný ako optimálna starostlivosť o pokožku aj pre diabetikov.

Prontoman PFLEGESCHAUM

Pena pre starostlivosť o nohy s antimikrobiologickou a antimykotickou ochranou obsahujúca panthenol - koža sa stáva pružnejšia a vláčnejšia. Výrobok je vhodný pre diabetikov.

Prontoman PROTECT Fuß

Pôsobí proti 99,9 % všetkých relevantných baktérií, plesní a vírusov. Spray proti mykotickým (plesňovým) ochoreniam nôh patrí ku komplexnej a vysoko účinnej ochrane v súčinnosti s Prontoman PROTECT Schuh.

Prontoman PROTECT Schuh

Dezinfekcia na obuv, minimalizuje nepríjemný zápach. Pôsobí proti 99,9 % všetkých relevantných baktérií, plesní a vírusov. V súčinnosti s Prontoman PROTECT Fuss najúčinnejšia ,,zbraň'' na problematické mykotiké nohy.

Prontoman PROTECT Nagel

Antibakteriálny hygienický gél v spreji na nechty. Chráni pred mykotickým (plesňovým) ochorením. Ideálny na každodennú starostlivosť. Čistý minerálny gél v spreji na báze technológie ECA sa dostane ľahko na potrebné miesto a po zmene vplyvom reakcie premieňa sa z tekutej formy na gél : má vynikajúcu priľnavosť a postihnuté miesto dokonale obsiahne.

Prontoman GEL

Gél na prevenciu v rámci podologického komplexného ošetrenia odporúčaný aj na pravidelnú domácu liečbu. Používa sa na protiinfekčné preventívne ošetrenie zarastených nechtov, nechtových valov a ochranu pred mykotickými pôvodcami. Poškodená pokožka je tak chránená a je zabránené šíreniu baktérií a plesní. Prontoman Gel taktiež chráni pred zlatým stafylokokom (MRSA-Meticilín Rezistentný Staphylococcus Aureus).

Prontoman SPRAY

Len pre profesionálov po produktovom zaškolení. Na základe zníženého povrchového napätia a sprejovej aplikácie dekontaminuje Pronto Spray spoľahlivo a bezbolestne všetky ťažko prístupné areály. Bezpečne sú tak odstránené riziká infekcie a podporuje hojenie rán. Základný pracovný prostriedok profesionálneho pedikéra - podológa.