Na tejto stránke zhromažďujeme odpovede na vaše najčastejšie otázky.  Ak ste nenašli odpoveď kontaktujte nás. Radí vám poradíme.

Prečo je tak zaujímavý a výborný Prontoman spray?

Podľa fyzikálneho princípu účinnosti PHX bude zmäkčená len odumretá koža, intaktná koža a nechty ostanú nezmenené. Napučané tkanivo sa potom dá úplne atraumaticky odstrániť bez poškodenia s minimálnym rizikom . Zdravé tkanivo zostáva nedotknuté.

Kde môžem ako spotrebiteľ zakúpiť výrobky Prontoman?

Prontoman produkty sa predávajú cez pedikérky v salónoch, alebo si ich môžete zakúpiť aj v našom e-shope https://prontoman.sk

Môžem použiť výrobky Prontoman ak som alergik?

Zloženie Prontoman – výrobky sú dermatalogicky bezpečné. K dnešnému dňu nie sú známe nežiadúce alergické reakcie.

Čo je to MRSA?

MRSA je druh baktérie, ktorá je odolná voči doteraz používaným antibiotikám.

Je Prontoman pena vhodná pre ľudí používajúce kompresné pančuchy?

Prontoman pena ( Prontoman Pflegeschaum) pre starostlivosť o nohy je obzvlášť vhodná pre osoby ohrozené MRSA (napr. diabetikov) a alergikov kvôli svojej jemnej receptúre. Vďaka vynikajúcej dermatologickej znášanlivosti môže byť bezpečne bezbolestne dekontaminovaná aj poškodená pokožka, ako aj podporené jej hojenie. Pena na nohy sa výborne hodí na ošetrenie pokožky pred oblečením ochranných alebo trombotických pančúch. Pokožka je chránená pred vysychaním, infekciami a dráždením a je uľahčené obliekanie pančúch.

V akej forme existujú produkty?

Produkty Prontoman sú ako sprej, pena, gél. Bližšie využitie nájdete našej webovej stránke.

Ak ste stále nenašli odpoveď na Vašu otázku, môžete nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu na info@prontoman.sk