Prontomed- starostlivosť o pokožku

MOJA POKOŽKA DÝCHA! SILNÉ DUO PROTI AKNÉ A NEČISTOTÁM PLETI

Súprava na šetrenie pokožky Prontomed! Nová technológia – vynikajúca účinnosť! 

Chcete rýchlo, efektívne a natrvalo vyhnať nepríjemné akné zo svojho života? Bojujte s akné teraz! Novo vyvinutá technológia ECA (elektrochemická aktivácia) vás môže podporiť. „ Skin Balance “ a „ Clear Skin “ sú vynikajúce prostriedky na efektívne a trvalé zlepšenie vzhľadu pokožky  

Kompletná sada Prontomed pre čistú pleť! skladajúci sa z:

Antibakteriálny toner na tvár „Clear Skin“
„Skin Balance“ jedinečný gél v spreji (medicínsky produkt)

Čistá pleť

Antibakteriálna pleťová voda! Na predbežné ošetrenie a čistenie postihnutých oblastí pokožky. Nečistoty ako mastnota a baktérie sú odstránené hlboko do pórov . To znamená, že akné a pupienky sú pri pravidelnom používaní zbavené akejkoľvek živnej pôdy. Vďaka nízkemu povrchovému napätiu roztoku zabezpečuje Clear Skin optimálne antibakteriálne hĺbkové čistenie .

 

Rovnováha pokožky

Jedinečný gél v spreji! Po vyčistení sa aplikuje inovatívny sprejový gél „Skin Balance“. Nastrieka sa priamo na zapálené oblasti pokožky. Alternatívne možno Skin Balance jednoducho aplikovať aj končekmi prstov. Vytvorí sa nenápadný ochranný film, ktorý ako pijavica vytiahne mikróby a baktérie z hĺbky na povrch a tam ich zabije. Baktérie sa ďalej nešíria a podporuje sa hojenie. Účinne sa predchádza aj novej implantácii zárodkov spôsobujúcich akné .

 

Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť!

Všetky produkty proti akné Prontomed sú vyrábané podľa najvyšších štandardov kvality a majú vynikajúcu dermatologickú kompatibilitu. Poprední dermatológovia sa pri liečbe akné spoliehajú na „Skin Balance“ a „Clear Skin“. 
 
Kompatibilita s pokožkou bola nezávislými inštitútmi* hodnotená ako „veľmi dobrá“ . Oba produkty sú bez alkoholu a parfumov a možno ich použiť aj proti akné na veľmi citlivú suchú pokožku. Na rozdiel od mnohých iných mastí a krémov na akné neobsahuje vôbec žiadne mastné zložky , pretože podporujú implantáciu baktérií a choroboplodných zárodkov. Unikátny roztok ECA zostáva účinný proti akné aj pri dlhodobom používaní a po použití sa rozkladá na prírodné suroviny, vodu a soľ.
Ako všetky naše produkty Prontomed, aj sada na ochranu pokožky je dermatologicky testovaná , a preto je  obzvlášť vhodná pre všetky typy pleti* .

Zdroj Prontomed

Pridaj komentár