Prontolind - starostlivosť o tetovanie a piercing, Prontoman - starostlivosť o nohy, Prontomed- starostlivosť o pokožku

Zdravotné produkty pre celú rodinu

Produkty pre všetkých s ♥

Takmer žiadna iná časť tela nie je každý deň vystavená takej veľkej záťaži ako naše nohy. Chodidlá nás nesú životom, sú stabilným základom a poskytujú nám oporu. O to dôležitejšie je, aby sme túto vysokú záťaž primerane ohodnotili správnou starostlivosťou. Starostlivosť o nohy s Prontomanom vyvinutá spoločnosťou Prontomed vás podporuje v každodennej starostlivosti o vaše nohy, zmäkčuje rohovinu a chráni pred infekciami, ako je napríklad atletická noha a plesne nechtov - najlepšie dermatologicky kompatibilné, potvrdené nezávislými inštitútmi.

 Výrobky Prontoman pre starostlivosť o nohy boli špeciálne vyvinuté pre rôzne potreby každodennej starostlivosti o nohy. Častá chôdza, nosenie tesnej obuvi alebo návšteva bazéna môžu naše nohy enormne zaťažovať a rýchlo viesť k popraskaniu chodidiel, tvorbe otlakov, nepríjemnému zápachu a dokonca k infekciám chodidiel a plesniam nechtov.

 Pravidelná starostlivosť môže znížiť tvorbu otlakov, zabrániť nepríjemnému zápachu a ochrániť pred infekciami. Náš špeciálny krém Prontoman s olejom z ryžových klíčkov poskytuje obzvlášť intenzívnu starostlivosť. Revitalizuje suchú a namáhanú pokožku a je ideálny aj pre diabetikov.

 Pena na ošetrovanie Prontoman je vhodná pre každodennú starostlivosť pri bežnej až miernej záťaži. Vďaka ošetrujúcemu panthenolu upravuje vzhľad pokožky a chráni ju pred baktériami a plesňami. Pena je ideálnou starostlivosťou pre nositeľov kompresívnych pančúch a ortopedickej obuvi.

 Rad Prontoman  PROTEC chráni nohy a obuv pred baktériami, spórami plesní a inými zárodkami, ktoré prispievajú nielen k vzniku zápachu, ale aj tvorbe plesní nôh a nechtov.

 Všetky výrobky Prontoman sa vyznačujú vysokou dermatologickou znášanlivosťou a boli testované podľa najvyšších štandardov - aby ste mali vždy dobrú nohu.

Zdroj Prontomed

Pridaj komentár