Prontomed- starostlivosť o pokožku

STAROSTLIVOSŤ O KOŽU

Inovatívne produkty starostlivosti o pleť pre celú rodinu

Najväčším ľudským orgánom je pokoža!

Pokožka u dospelého človeka pokrýva približne dva metre štvorcové. Tento orgán preberá nesmierne dôležité úlohy na ochranu tela. Strata tepla, slnečné žiarenie, dehydratácia a patogény neustále zaťažujú pokožku. V modernom svete, kde sa starostlivosť o vlastné telo stáva čoraz dôležitejšou, je aj starostlivosť o pokožku najvyššou prioritou. Upravený vzhľad je dôležitý nielen pri pracovných pohovoroch. Pokožka je nepretržite jednou z charakteristík, ktoré určujú, ako je na tom zdravie človeka. Nápadné je najmä začervenanie, bledosť, ekzém alebo pupienky. Správna starostlivosť je preto obzvlášť dôležitá .

Najmä ľudia s akné, neurodermatitídou alebo oparmi neustále hľadajú tie správne produkty. Naše produkty ponúkajú  presne tie správne produkty v kategórii „Starostlivosť o pleť“, ktoré chránia pred podráždením pokožky a ošetrujú ju šetrným spôsobom.

Prontomed – účinné prostriedky na akné, neurodermatitídu, opary, pupienky a čierne bodky

Produkty pre starostlivosti o pleť pomáhajú s jemným a šetrným ošetrením rôznych podráždení pokožky. Základom celej starostlivosti o pleť je dôkladné vyčistenie pred jej ošetrením hydratačnými prostriedkami. To umožňuje pokožke opäť voľne dýchať a problémy a ťažkosti nemajú šancu preniknúť do hlbších vrstiev kože.

Akné – kožný problém, ktorý môže postihnúť každého

Kto by nepoznal  červené a predovšetkým nepekné pupienky na tvári? Mladí ľudia sú tým často postihnutí počas puberty. Ale so správnou starostlivosťou už zapálené čierne bodky a pupienky nemajú šancu. Ošetrujúci prípravok „ Skin Balance “ zlepšuje pleť a účinne predchádza zápalom. Antibakteriálne hĺbkové čistenie účinne ošetruje zapálené miesta ako priľnavý gél v spreji. Pokožku tváre podporuje aj antibakteriálna pleťová voda „ Clear Skin “. To znamená, že baktérie už nemajú živnú pôdu, pretože čistiaci roztok pôsobí hlboko do pórov, je bez alkoholu a bez parfumácie a preto je obzvlášť šetrný k pokožke.

Neurodermatitída –  svrbiví ekzém ktorý sťažuje život

Ochorenie sa dá účinne liečiť liekmi proti svrbeniu vhodným produktom „SoleaDerm“, čisto minerálny roztok s klinicky overenou receptúrou. Môže tiež sprevádzať terapiu atopickej dermatitídy a seboroického ekzému.

Herpes, bodnutie a uštipnutie hmyzom, popálenie žiletkou a spálenie slnkom – Prontomed ponúka optimálnu liečbu

V prípade oparu je dôležité opar liečiť a vysušiť. „Herpes Gel“ je na to obzvlášť vhodný. Ide o čisto minerálny gél, ktorý podporuje liečbu herpesu labialis, ako aj vredov a vredov. Uštipnutie hmyzom je nepríjemné najmä v letných mesiacoch. Na zmiernenie svrbenia a prevenciu zápalu je ideálny „ BiteEx “Gél v spreji je možné použiť na deti, zostáva a ponúka rýchlu pomoc na cestách. Začervenanie a podráždenie pokožky po holení sa ľahko ošetrí ošetrujúcou penou. Pena upokojuje pokožku a dá sa ľahko použiť aj v intímnej oblasti. Keďže je bez parfumácie a alkoholu, pena nepáli pokožku. 

Zdroj Prontomed

Pridaj komentár